18 трав. 2016
З метою забезпечення ефективного та повноцінного відпочинку дітей у літній період 2016 року 18 травня 2016 року проведено семінар керівників пришкільних таборів за участю представників районної держпродслужби, пожежної служби району

З метою забезпечення ефективного та повноцінного відпочинку дітей у літній період 2016 року 18 травня 2016 року  проведено семінар керівників пришкільних таборів за участю представників районної держпродслужби, пожежної служби району.

На порядок денний винесено питання:

- Про організацію літнього відпочинку дітей району у 2016   році (Звенигородська Вікторія Володимирівна – методист РМК, Верба Людмила Костянтинівна – спеціаліст з охорони праці).

- Про роботу пришкільних  таборів відпочинку (Звенигородська Вікторія Володимирівна – методист РМК, Верба Людмила Костянтинівна – спеціаліст з охорони праці).

- Про дотримання вимог санітарного законодавства під час організації літнього відпочинку дітей (Александров Віктор Васильович – помічник лікаря епідеміолога Ульяновського районного лабораторного відділення, Вівіч Юрій Леонідович – виконуючий обов’язки начальника управління держпродслужби Ульяновського району).

- Правила пожежної безпеки під час роботи пришкільних таборів відпочинку (Строков Андрій Валентинович –головний інспектор районного відділення ДСНС України в Кіровоградській області).

- Організація виховного процесу в період оздоровчої кампанії (Звенигородська В.В. – методист РМК).

- Організація та проведення учнівських екскурсій (Звенигородська В.В. – методист РМК,  Іващенко Тамара Федорівна – представник турагенства «Алістур»).

Відділом освіти районної державної адміністрації розроблено та затверджено заходи з питань організації змістовного відпочинку  дітей, створено інформаційний банк даних  дітей та підлітків у районі,  затверджено мережу пришкільних  закладів відпочинку.

У 2016 році на базі навчальних закладів працюватиме 19 пришкільних  таборів з денним перебуванням з 30.05.2016 року по 16.06.2016 року та 1 літній табір з іноземної мови на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Синьки з 20.06.2016 року по 04.07.2016 року.

У пришкільних таборах планується оздоровити 1140 учнів (1-8,10класи), що становить 50% від загальної кількості дітей 1-11 класів. На проведення оздоровчої кампанії з районного бюджету виділено    152,9 тис. грн.

По закінченню розгляду основного блоку запланованих питань, учасники зібрання висловили свої думки, побажання, пропозиції стосовно ефективного проведення літньої оздоровчої кампанії.