Семінар голів ШМО класних керівників на тему : «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді»

27 квіт. 2016
Відповідно до плану роботи відділу освіти Ульяновської районної державної адміністрації 27 квітня 2016 року на базі районного методичного кабінету проведено семінар голів ШМО класних керівників на тему : «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді». В роботі семінару взяли участь 17 голів ШМО класних керівників.

Відповідно до плану роботи відділу освіти Ульяновської районної державної адміністрації 27 квітня 2016 року на базі  районного методичного кабінету проведено семінар голів ШМО класних керівників на тему : «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді». В роботі семінару взяли участь 17 голів ШМО класних керівників.

Під час даного семінару розглянуто наступні питання:

1. Технології виховної діяльності класного керівника: розвиваємо національну  систему виховання.
  2. Творчий підхід до організації виховного процесу як  умова інноваційного розвитку школи.
  3. Нормативно-правова база по національно-патріотичному вихованню.
  4. Самоосвітня робота класних керівників над підвищенням рівня їхньої професійної майстерності.

Голови ШМО класних керівників підготували презентації «Національно-патріотичне виховання в ЗНЗ».