Проведення атестаційної експертизи навчально - виховного комплексу «Ульяновська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»

3 груд. 2012

3 грудня 2012 року згідно Закону України «Про загальну середню освіту» та у відповідності до Порядку державної атестації загальноосвітніх , дошкільних та позашкільних навчальних закладів , затвередженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.08.2004р. №658, наказу відділу освіти Ульяновської районної державної адміністрації від 10.09.2012 року №141 «Про проведення атестаційної експертизи навчально - виховного комплексу «Ульяновська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» розпочато атестацію навчально-виховного комплексу «Ульяновська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»