Cемінар практичних психологів та соціальних педагогів «Робота практичного психолога та соціального педагога з питань профілактики негативних явищ жорстокості та насильства».

16 бер. 2016

16 березня 2016 року у відділі освіти відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Робота практичного психолога та соціального педагога з питань профілактики негативних явищ жорстокості та насильства». Під час семінару було розглянуто наступні питання:

1.Профілактика та подолання насильства серед дітей, конфліктів у педагогічній практиці та запобігання жорстокого поводження з дітьми;

2. Особливості виявлення випадків насильства над дитиною в сімї.

У ході заняття опрацьовано методичний посібник «Навчіть дитину захищатися».

Згідно розглянутих питань надані рекомендації працівникам психологічної служби закладів освіти  району щодо вдосконалення  їх діяльності із зазначених питань.