Засідання колегії при відділі освіти райдержадміністрації

26 лют. 2016
26 лютого 2016 року проведено засідання колегії при відділі освіти районної державної адміністрації під керівництвом начальника відділу освіти Луценка В.Б. .

26 лютого 2016  року   проведено засідання колегії при відділі освіти районної державної адміністрації   під керівництвом   начальника відділу  освіти Луценка В.Б. . На порядок денний було винесено ряд питань:

1. Про стан роботи зі зверненнями громадян  у відділі освіти за 2015 рік та січень-лютий 2016 року;
  2. Про стан викладання математики в Данилово-Балківському  НВК та Богданівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів;
  3. Про результативність використання інформаційно-комунікаційних технологій в процесі викладання зарубіжної літератури в загальноосвітніх навчальних закладах с. Великі Трояни та с. Луполове;
  4. Про стан викладання  фізичного виховання  та захисту Вітчизни  в Грушківському НВК та загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Новоселиця.

Розглянуто ряд актуальних питань, що стосуються роботи закладів освіти району: організації харчування учнів  , щодо  скорочення  працівників (крім педагогічних ) щонайменше на 10%  в загальноосвітніх навчальних закладах , про завершення  термінів реєстрації на основну сесію  ЗНО- 2016.  Згідно розглянутих питань прийняті  відповідні управлінські рішення.

По завершенню  засідання колегії викладачами Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г.Шевченка  проведено  профорієнтаційну роботу  серед керівників освітніх закладів  щодо  вступу  учнів шкіл району  до їхнього закладу.