Сесія районного Парламенту дітей на тему: «Краса врятує дитячі душі»

17 лют. 2016
17 лютого 2016 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка відбулася сесія районного Парламенту дітей на тему: «Краса врятує дитячі душі». В роботі сесії взяли участь 17 делегатів шкільних парламентів з 11 загальноосвітніх навчальних закладів району.

З метою створення атмосфери краси і добра в кожній шкільній родині; розвитку потреби і здатності до самореалізації у художньо-творчій діяльності та духовного самовдосконалення з депутатами РПД був проведений семінар на тему: «Творча діяльність та духовне самовдосконалення». В ході семінару учні мали змогу відвідати музеї та виставкові зали України (віртуально), послухати класичну музику, викласти свої думки в есе на тему: «Я – роду свого сила».

Керівник «Євроклубу «Прометей», тренер проекту «Школа демократії» Чучаєв О.В. провів з присутніми заняття-тренінг «Дружба будує мости».

Делегати РПД представили роботу шкільних парламентів дітей над проектами: «Галерея Героїв Кіровоградщини», «Скарбничка добрих справ», «Пазл здоров’я» .