Нарада з питань організації харчування учнів

12 лют. 2016
Питання організації харчування дітей у навчальних закладах району залишається одним із найбільш актуальних. 12 лютого 2016 року відділом освіти проведено нараду керівників загальноосвітніх навчальних закладів, навчально-виховних комплексів за участі заступника голови районної державної адміністрації Т.Чечельницької , на яку запрошені представники постачальників продуктів харчування.

Питання організації харчування дітей у навчальних закладах  району залишається одним із найбільш актуальних. 12 лютого 2016 року відділом  освіти проведено нараду  керівників загальноосвітніх  навчальних закладів, навчально-виховних комплексів  за участі  заступника голови районної державної адміністрації Т.Чечельницької , на яку запрошені  представники  постачальників продуктів харчування.

В ході наради обговорено  питання організації  харчування учнів та постачання продовольчої сировини, продуктів харчування в заклади освіти .  Учасники наради  детально ознайомилися  з ціновими пропозиціями   та переліком  товару.  Особлива увага присутніх  була зосереджена на проблемі доставки  продуктів  харчування  в загальноосвітні навчальні заклади.