15 січ. 2016
З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей Ульяновського району, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації 15 січня 2016 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-слухачів НТУ «Ерудит».

Конкурс проводився за такими розділами:

-         заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт;

-         оцінювання навчальних досягнень з базових дисциплін;

-         захист науково-дослідницьких робіт.

На конкурс було представлено роботи наукових відділень: «Історія»,

«Хімія та біологія», «Технічні науки», «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», в секціях: «Історичне краєзнавство», «Археологія», «Загальна біологія», «Інформаційні телекомунікаційні системи та технології», «Літературна творчість».

8 учнів-членів НТУ «Ерудит» представили науково-дослідницькі роботи на теми:

-         «Україноцентризм в житті та творчості «відкривача Маланюка» Леоніда Куценка»;

-         «Дон Кіхот з Вільхового: історичний життєпис Леоніда Куценка»;

-         «масові захоронення років Другої світової війни м. Ульяновка»;

-         «Перейменувальні процеси Ульяновського району Кіровоградської області»;

-         «Трипільське поселення Ульяновського району»;

-         «Програмований шкільний дзвінок»;

-         «Поезія мого односельця Русова Олександра – Гімн миру»;

-         «Вищі судинні рослини Середньосиницівського ландшафтного заказника».

За результатами Конкурсу прийнято рішення:

1.     Рекомендувати для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

секція «Історичне краєзнавство»:

1.     Пустовіт Владислав, учень 11 класу Ульяновського НВК №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», керівник Чучаєв О.В.;

2.     Шарандак Інна, учениця 11 класу  Ульяновського НВК №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», керівник Чучаєв О.В.;

3.     Свинарський Олександр, учень 9-Б класу Ульяновського НВК №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», керівник Чучаєв О.В.;

4.     Косєвич Єлизавета, учениця 8-А класу Ульяновського НВК №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», керівник Чучаєв О.В.;

секція «Археологія»:

1.     Безносюк Анна, учениця 11 класу Ульяновського НВК №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», керівник Головко С.В.;

секція «Загальна біологія»:

1.     Рудь Марина, учениця 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Йосипівка, керівник Головко С.В.;

секція «Інформаційні телекомунікаційні системи та технології»:

1.     Бойко Владислав, учень 10 класу Ульяновського НВК №1 «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Сонечко», керівник Кожухівський А.В.;

секція «Літературна творчість»:

1.     Дьоміна Валерія, учениця 9 класу Данилово-Балківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», керівник Бабаєва К.М.