23 грудня 2015 року проведено семінар голів шкільних методичних об’єднань класних керівників на тему: «Превентивне виховання у загальноосвітньої навчальному закладі».

23 груд. 2015

Згідно плану відділу освіти районної державної адміністрації на базі методичного кабінету 23 грудня 2015 року проведено семінар голів шкільних методичних об’єднань класних керівників на тему: «Превентивне виховання у загальноосвітньому навчальному закладі».

Під час семінару було розглянуто наступні питання:

1.Сутність і методи превентивного виховання школярів.

2.Організація індивідуальної роботи з профілактики правопорушень серед підлітків.

3.Інноваційні підходи до співпраці школи, сім’ї  та громадських організацій щодо результативності роботи по запобіганню правопорушень серед школярів.

4.Діагностика сімейного клімату в родинах дітей, схильних до правопорушень.

5. Участь батьків в організації та проведенні виховних заходів у класі: нові форми роботи.