Здійснено атестаційну експертизу Камянобрідського дошкільного навчального закладу "Зірочка" "

11 лист. 2015
З 19.10. по 30.10.2015 року проводилася атестаційна експертиза Кам’янобрідського дошкільного навчального закладу «Зірочка» загального розвитку.

Державна атестація є основною формою державного контролю за діяльністю навчального закладу незалежно від його підпорядкування, типу і форми власності. Відповідно  до  частини  3 статті  40  Закону  України  «Про  загальну  середню освіту», частини  3  статті 21  Закону  України  «Про дошкільну  освіту»,  Порядку  державної  атестації  загальноосвітніх, дошкільних  та  позашкільних  навчальних  закладів,  затвердженого  наказом  Міністерства  освіти  і  науки  України  від 30.01.2015 року №67,  на  виконання  наказу  відділу  освіти  від  25.12.2007  року  №191  «Про  затвердження  перспективного  Плану-графіку  атестації  навчальних  закладів  району»,  наказу відділу освіти  Ульяновської  райдержадміністрації  від 31липня 2015 року №112 «Про  проведення  атестаційної  експертизи  Кам’янобрідського   дошкільного  навчального  закладу  «Зірочка» загального  розвитку» з19.10. по 30.10.2015  року проводилася атестаційна  експертиза Кам’янобрідського  дошкільного  навчального  закладу  «Зірочка» загального розвитку.

Заклад  функціонує  за  адресою:

Вулиця Орджонікідзе

Село Кам’яний Брід

Ульяновський  район

Кіровоградська  область

Головною  метою  дошкільного навчального  закладу  є  реалізація  державної  політики  в  галузі  освіти,  виконання  Закону  України  «Про  дошкільну  освіту»,  втілення  національної  доктрини  розвитку  освіти,  забезпечення  фізичного  та  психічного  здоров'я  дітей,  розвиток  творчих  здібностей  та  інтересів  дітей,  формування  умінь  і  навичок,  необхідних  для  навчання  у  школі,  надання  кваліфікованої  допомоги  в  корекції  недоліків  розвитку  дитини,  тісний  контакт  з  сім’єю .

У  2015-2016 навчальному  році  дошкільний  заклад  працює  над  таким  проблемним  питанням : «Розвиток пізнавальної діяльності дітей дошкільного віку».

Атестаційною комісією, до складу якої ввійшли фахівці навчальних закладів, спеціалісти районного методичного кабінету, представники громадськості(батьківського комітету, виконкому сільської ради,за згодою), вивчено напрямки діяльності навчального закладу, визначених робочою програмою.

У рамках проходження атестаційної експертизи було переглянуто та обговорено підсумкове заняття з грамоти у різновіковій групі (вихователь Швець Оксана Василівна).

Одним із основних змістових напрямів підвищення якості дошкільної освіти є тісний зв'язок дошкільного закладу із загальноосвітньою школою.  Традицією стало проведення спільних виховних заходів. Цього разу було проведено свято «Осінь щедра та багата». На захід завітали першокласники загальноосвітнього закладу із вчителем. Діти разом відгадували загадки, водили осінні хороводи, співали пісні. А Олена Анатоліївна щиро подякувала  Вірі Анатоліївні, Оксані Василівні, Михайлу Григоровичу та вихованцям дитсадка за прекрасні миті дитинства.

Після завершення атестаційної експертизи дошкільному закладу комісією надано аргументований висновок щодо результатів атестаційної експертизи та вмотивовані рекомендації  щодо підвищення якості надання освітніх послуг.

Відповідно до наказу по відділу освіти від 11 .11.2015 року № 193 «Про державну атестацію Кам’янобрідського дошкільного начального закладу «Зірочка» загального розвитку»  Кам’янобрідський  дошкільний навчальний заклад «Зірочка» загального розвитку  атестований  із збереженням статусу та фінансування відповідно до встановлених нормативів.