Серпнева конференція педагогічних працівників - 2015

28 серп. 2015
28 серпня 2015 року о 9.00 годині в приміщенні Будинку культури проведено серпневу конференцію педагогічних працівників району, в якій участь голова Ульяновської районної державної адміністрації В.Зосим , заступник голови райдержадміністрації Т.Чечельницька, начальник відділу освіти В.Луценко, керівники навчальних закладів району , педагогічні працівники та інші.

28 серпня  2015 року  о 9.00 годині в приміщенні Будинку культури проведено серпневу конференцію педагогічних працівників району, в якій участь голова Ульяновської районної державної адміністрації В.Зосим ,  заступник голови райдержадміністрації Т.Чечельницька, начальник відділу освіти В.Луценко, керівники  навчальних закладів району , педагогічні працівники  та інші.

Перед педагогами району виступив начальник відділу  освіти Луценко В.Б. з доповіддю « Стан розвитку освіти Ульяновського району  та перспективи на 2015/2016 навчальний рік». Конференція розпочалася переглядом презентації  «Освітянський фотовернісаж».

В процесі обговорення доповіді виступили:

1.Обговорення  проекту  закону  «Про  освіту»  та  проекту  Концепції розвитку  освіти  України  на  період 2015- 2025 років. ( проблеми , досвід, перспективи).

Семенченко А.О. – директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Синьки

2.НВК- заклад для забезпечення наступності  освіти. ( Відеопрезентація )

Чучаєв О.В., Кучер Н.С.- Ульяновський  НВК №2

3.Реалізація змістових ліній Державного стандарту початкової, базової та повної загальної освіти в ЗНЗ.                                                                           Ковбасюк В.В.-директор  ЗШ І-ІІІ ст. с.Лозувата

4. Обговорення методичних  рекомендацій  МОН України щодо національно – патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах під час навчально- виховного процесу.

Стародубовська Л.Й.- заступник з виховної роботи ЗШ І-ІІІ ст. с. Кам'яна Криниця

Особливо хвилюючим моментом була посвята  в педагоги  молодих спеціалістів. Цього року ряди педагогів Ульяновщини поповнили 5 молодих спеціалістів. Напутні слова та музичний дарунок молоді колеги прийняли від педагогічного колективу Грушківськог НВК, а слово-відповідь від молодих спеціалістів мала Кричфалушій Мирослава Василівна, вчитель зарубіжної літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Кам’яний Брід.

Музичним вітанням для педагогів стали виступи хореографічного колективу «Джерельце», керівник Гаврилюк М.І., колективу бального танцю «ДЕКА» та представників вчительської династії Віталія і Ярослава Пасеки.