Семінар-практикум вчителів музичного мистецтва на тему : « Розвиток творчих здібностей на уроках музичного мистецтва».

27 лют. 2013
27 лютого 2013 року на базі Ульяновської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний семінар-практикум вчителів музичного мистецтва на тему : « Розвиток творчих здібностей на уроках музичного мистецтва».

27 лютого 2013 року на базі Ульяновської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2   відбувся районний семінар-практикум вчителів музичного мистецтва  на тему  : « Розвиток творчих здібностей на уроках музичного мистецтва».

В роботі семінару взяло участь 14 педагогів, розглянуто слідуючі питання :

1.  Розвиток творчих здібностей на уроках музичного мистецтва .

2. Кабінет музичного мистецтва — творча лабораторія вчителя і учня.

3. Позакласна робота вчителя музичного мистецтва.

Відвідано та обговорено показовий урок музичного мистецтва в 6-А  класі учителя  вищої категорії Гончара Г.Д., тема «Земне і натхненне в музиці Моцарта »,а також позакласний захід  виступ агітбригади «Мамо, пісню дарую тобі».