Постійно діючий семінар заступників директорів ЗНЗ району з навчально-виховної роботи

25 бер. 2015
25 березня 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка постійно діючий семінар заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів району з навчально-виховної роботи на тему «Забезпечення науково-методичного супроводу пошукової та дослідницької діяльності педагогів та учнів».

Постійно діючий семінар заступників директорів ЗНЗ району

з навчально-виховної роботи

З вітальним словом до учасників семінару звернувся начальник відділу освіти Ульяновської районної державної адміністрації Луценко В.Б.

Відкрила семінар завідуюча КУ «Ульяновський районний методичний кабінет» Чорна В.Д.

Учасників семінару привітали вихованці гуртка «Берегиня» (керівник Загальська І.П.) та вихованці гуртка «Юність» (керівник Гончар Г.Д.) виконали гімн ЦДЮТ м. Ульяновка.

Директор ЦДЮТ Борисеноква Т.В. ознайомила учасників семінару з науковою та дослідницько-експериментальною діяльністю НТУ «Ерудит». Учні-члени НТУ «Ерудит» виступили з презентаціями своїх науково-дослідницьких робіт, а саме: секція «Українська мова», тема роботи: «Лексичні помилки в субтитрах до російськомовної продукції» - Довгопола  Ельвіра, учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Грушка, керівник Рябоконь О.В.; секція «Історичне краєзнавство», тема роботи: «Кіностудія «Символ» Віктора Кизими як історичний літопис в картинках» - Ясінський Юрій, учень 10 класу Ульяновського НВК №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», керівник Чучаєв О.В; секція «Етнологія», тема роботи: «Топоніміка Ульяновського району в контексті етногенезу» - Дяжур Світлана, учениця 9 класу Ульяновського НВК №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», керівник Головко С.В.;  секція «Радіоелектроніка та приладобудування», тема роботи: «Трансформатор Тесла» - Хитрук Богдан, учень 9 класу НВК «Ульяновська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1», керівник Кожухівський А.В.

Вихованки гуртка «Юність» Рига Вікторія та Коледа Діана подарували присутнім пісню «Вчитель» та «Тобі, країно!», а керівник гуртка ЦДЮТ м. Ульяновка Томаченко Т.Б. провела з учасникам семінару майстер-клас «Моя країна – Україна». Під час семінару практичний психолог ЦДЮТ Івахнюк Т.С. провела тренінгові вправи з присутніми «Знайомство», «Очікування», «Здібності, які може мати дитина», «Поговоримо про обдарованих, талановитих, здібних дітей».

По завершенню семінару заступників директорів ЗНЗ району з навчально-виховної роботи були вручені обереги «Боже око».

Завідуюча КУ «Ульяновський районний методичний кабінет» подякувала керівнику та педагогічним працівникам ЦДЮТ м. Ульяновка за якісну кваліфіковану підготовку та проведення семінару.

Директор ЦДЮТ м. Ульяновка Борисенкова Т.В. звернулась до учасників семінару з найкращими побажаннями в їхній