Проведено Шевченківський тиждень

11 бер. 2015
Неоціненним скарбом для історії України та світової літератури є творчість видатного поета Тараса Григоровича Шевченка. З метою вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, відродження національної культури й духовності, вшанування пам'яті Великого Кобзаря і його ролі у становленні нації та української культури, збереження традицій з 02 по 11 березня 2015 року в навчальних закладах Ульяновського району було проведено Шевченківський тиждень.

Неоціненним скарбом для  історії  України та світової літератури є творчість видатного поета Тараса Григоровича Шевченка.

З метою вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, відродження національної культури й духовності, вшанування пам'яті Великого Кобзаря і його ролі у становленні нації та української культури, збереження традицій з 02 по 11 березня 2015 року в навчальних закладах Ульяновського району було  проведено Шевченківський тиждень.

Протягом тижня проведено урочисті лінійки «Тобі, Тарасе, шану складаємо!», конкурс малюнків "Шевченкові твори очима дітей", "Поезії Т.Г.Шевченка торкнулися моєї душі", літературні читання,  перегляди художніх фільмів про Тараса Шевченка, конкурси стіннівок "Тарасе, ми тебе пам'ятаємо", брейн-ринги, присвячені творчості Т.Г.Шевченка, книжково-ілюстративні виставки "Уклін тобі, Тарасе!", покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченку.

У рамках тижня проведено конкурс читців-декламаторів поезій Т.Г.Шевченка,  відбулися літературні  читання  «Сторінками  пророчої  поезії  Кобзаря».

Реалізували свої творчі ідеї у виставці  малюнків, присвячених Великому Кобзарю. Під час проведення години  безперервного  читання  творів  Т.Г.Шевченка «Незгасима  Шевченківська  свіча» діти передаючи один одному запалену свічу, читали вірші українського пророка.

10 березня відбувся  мітинг  Пам’яті  біля  пам’ятника  Т.Г.Шевченку в центрі міста Ульяновка.

11 березня урочисто підвели підсумки Шевченківського тижня проведенням  літературно-музичної  композиції «Коли  Господь  створив  Планету - добром  він  землю  засівав, і  саме  нам,  у  рідну  Україну, Тараса – генія  послав».