Відбулося навчання педагогічних працівників залучених до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року

4 бер. 2015
Згідно плану відділу освіти районної державної адміністрації 4 березня 2015 року на базі НВК «Ульяновська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» відбулося навчання педагогічних працівників залучених до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року.

Згідно плану відділу освіти районної державної адміністрації 4 березня 2015 року на базі НВК «Ульяновська  гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» відбулося навчання педагогічних працівників залучених до проведення пробного  зовнішнього незалежного оцінювання  2015 року. Були розглянуті наступні питання :

1. Технологічна картка старшого інструктора,інструктора,чергового .
  2. Нестандартні ситуації на пункті пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
  3. Типова промова інструктора.
  4. Регламент пункту пробного ЗНО.
  5. Нормативна база пункту пробного ЗНО.

В обговоренні даних питань взяли участь вчителі НВК «Ульяновська  гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»  . Навчання було проведено за матеріалами (презентаціями) наданими Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти.