Відбувся районний семінар-практикум вчителів економіки

25 лют. 2015
25.02.2015 р. на базі методичного кабінету відділу освіти відбувся районний семінар-практикум вчителів економіки на тему «Використання проблемних і творчих завдань ,як засіб розвитку пізнавальних інтересів учнів на уроках економіки».

25.02.2015  р. на  базі    методичного   кабінету   відділу   освіти      відбувся   районний   семінар-практикум      вчителів     економіки  на  тему   «Використання    проблемних   і  творчих   завдань ,як  засіб   розвитку   пізнавальних   інтересів   учнів    на  уроках  економіки».

Під час  роботи  якого  педагоги  ділилися    досвідом   з  слідуючих  питань :

1.     Метод   проектів    на   уроках  економіки  та  в    позаурочний  час.

2.     Використання    математичних     методів   для   розв'язання   задач   з  економіки .