Сесія районного Парламенту дітей

18 лют. 2015
18 лютого 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка відбулася чергова сесія районного Парламенту дітей. В роботі сесії взяли участь 20 депутатів з 12 загальноосвітніх навчальних закладів району. На сесії депутати РПД представляли проекти: «Ордени та медалі сім’ї». «Делегати дитячих прав».

Сесія районного Парламенту дітей

На сесії депутати РПД представляли проекти:

• «Ордени та медалі сім’ї».
  • «Делегати дитячих прав».
  • «Активна генерація – здорова нація».
  • «Партнерство заради партнерства».
  • «Вірус лихослів’я».

Проведено тренінгові заняття:

1. «Що варто знати юнацтву в непростий час».
  2. «Чи готовий ти взяти на себе відповідальність?».

Учасники сесії РПД ознайомилися з матеріалами регіональної інтернет-

конференції «Національна ідея в дитячому та молодіжному середовищі»

Прийнято відповідні рішення:

1. Продовжити роботу ШПД над проектом «Скарбничка добрих справ».
  2. Депутатам РПД провести в навчальних закладах тренінгове заняття «Що варто знати юнацтву в непростий час?».
  3. Продовжити в навчальних закладах акцію «Підтримай військовослужбовців, які обороняють нашу Україну»
  4. Роботу ШПД здійснювати в контексті національно-патріотичного виховання.
  5. Взяти участь в роботі інтернет-конференції «Національна ідея в дитячому молодіжному середовищі».