Cемінар-практикум «Уроки природознавства з використанням інтерактивних методик»

20 лют. 2013
20 лютого 2013 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Великі Трояни відбувся районний семінар вчителів, які викладають природознавство на тему : «Уроки природознавства з використанням інтерактивних методик» .

Cемінар-практикум «Уроки природознавства з використанням інтерактивних методик»

20 лютого  2013 року на базі загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів села Великі Трояни відбувся районний семінар вчителів, які викладають природознавство на тему : «Уроки природознавства з використанням інтерактивних методик» .

В роботі семінару прийняло участь 14 педагогів, де було розглянуто слідуючі питання :

1. Розробка і втілення у навчальний  процес високо ефективних технологій навчання.
  2. Ігрове проектування  на уроках природознавства .

Відвідано та обговорено показовий урок природознавства у 5 класі учителя І – категорії Лисюк Н.О, тема : «Земля – планета сонячної системи»,а також  позакласний захід «Знавці природи».

Опрацьовано методичні рекомендації по проведенню державної підсумкової атестації з біології та географії.