Проведено районний семінар вчителів правознавства на тему: “Формування правової предметної компетентності учнів в процесі викладання правознавства”.

20 лют. 2015
Згідно плану роботи районного методичного кабінету 20 лютого 2015 року на базі Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено районний семінар вчителів правознавства на тему: “Формування правової предметної компетентності учнів в процесі викладання правознавства”.

Згідно плану роботи районного методичного кабінету 20 лютого  2015 року  на  базі  Богданівської  загальноосвітньої  школи  І-ІІІ  ступенів  проведено  районний  семінар  вчителів  правознавства  на  тему:  “Формування  правової  предметної  компетентності  учнів  в  процесі  викладання  правознавства”. У  ході  семінару  вчителі  розглядали  теоретичні  питання із даної проблеми.

Під час практичної частини  заходу  вчитель  правознавста Вересюк І.І.  поділилась досвідом роботи.  Учасники семінару відвідали   відкритий  урок  в  9  класі  на  тему:  “Сім’я” та  переглянули   загальношкільний  виховний  захід  “Мої  права”.