Cемінар-нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

15 лют. 2013
Під час семінару відбулася презентація методичної роботи загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Мечиславка , заступник Скакун Наталія Петрівна та загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Луполово, заступник Железнякова Вікторія Анатоліївна

15.02.2013  року    було  проведено    семінар-нараду    заступників  директорів   з   навчально-виховної  роботи.

ТЕМА  «Роль  особистості  вчителя   в  розвитку     креативності   учнів»

МЕТА:  розширення  поля     інноваційної  діяльності    заступників  директорів  з  НВР   як  основи     організації  ефективної   роботи   з  педагогічними  кадрами  та  учнівським  колективом.

Під  час   семінару  відбулася  презентація    методичної     роботи   загальноосвітньої    школи  І-ІІІ  ст.  с.  Мечиславка ,  заступник   Скакун Наталія  Петрівна   та  загальноосвітньої    школи  І-ІІІ  ст. с.   Луполово, заступник   Железнякова  Вікторія  Анатоліївна .

Учасниками  семінару  обговорено  Наказ  Президента  України  від  28.12.2012  року   №  756  «Про  проведення  у  2013   році  в  Україні   року    дитячої творчості» .

На  нараді  обговорено  питання     про  проведення  державної  підсумкової  атестації   учнів   загальноосвітніх  навчальних   закладів    з  предметів   інваріативної  складової    типових  навчальних  планів.  Наказ   Міністерства  освіти    і  науки ,молоді  та с порту  України    від  25.01. 2013  року  № 55.  Про  надання     грифа   МОН,   молоді  і  спорту   України  збірникам  завдань    для проведення  державної    підсумкової  атестації  Наказ  МОН    від  25.01. 2013  року  №  55.

Йшла    мова  про  роботу  колективу     за  наслідками  атестації    навчального   закладу ,про  організацію  роботи     по  відзначенню  95 річниці  з дня народження  Василя  Олександровича   Сухомлинського .