Виїзний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

22 жовт. 2014
22 жовтня 2014 року відбувся виїзний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи за темою «Модернізація форм і методів науково – методичної роботи , як засіб розвитку творчої особистості вчителя» .

22   жовтня  2014 року відбувся виїзний семінар  заступників директорів з навчально-виховної роботи за темою  «Модернізація  форм і методів науково – методичної роботи , як засіб розвитку  творчої особистості вчителя» .

Метою семінару було  вдосконалення самоосвітнього рівня заступників директорів з навчально виховної роботи  з організації та проведення методичних заходів , формування в них зацікавлення  сучасними  формами та методами роботи   з розвитку творчої особистості вчителя.

Директор школи Завідняк І.О. та заступник директора з навчально - виховної роботи Лаврук Л.М. презентували школу  та педагогічний колектив, поділилися своїми знахідками та здобутками  в плані   розвитку  творчої особистості вчителя.

Наступною була  оглядова екскурсія краєзнавчого  музею школи, яку провела Мельник Т.М. разом із своїми помічниками. Музей  вразив  відвідувачів кількістю  та  різноманітністю  експозицій, а екскурсоводи ґрунтовними  знаннями історії рідної школи.

Своїми педагогічними здобутками   з використання  інноваційних технологій під час проведення уроків поділилися вчителі:    Цимбал Н.Б.                   ( природознавство, 2 клас) , Бажатарник М.М. (читання, 4 клас), Казакова Т.І. (англійська мова, 5 клас), Шарандак О.В. (інформатика),   Лаврук Л.М.           (біологія.7 клас),  Мельник Т.І. (історія України, 8 клас),  Семко О.В. (фізика, 10 клас).

Продовжив роботу семінару нетрадиційний методичний захід  з досвіду  роботи  з молодими вчителями  -   «Педагогічний світанок»  Практична робота молодих педагогів полягала у захисті міні-проектів про своє захоплення, в розв’язанні педагогічних ситуацій .