Проведено засідання колегії при відділі освіти Ульяновської районної державної атестації

31 жовт. 2014
повідно до плану роботи відділу освіти Ульяновської райдержадміністрації 31жовтня 2014 року проведено засідання колегії при відділі освіти Ульяновської районної державної атестації під керівництвом начальника відділу освіти Луценка В.Б. . На порядок денний було винесено ряд питань:

Відповідно до плану роботи відділу освіти Ульяновської  райдержадміністрації 31жовтня   2014 року  проведено засідання колегії при відділі освіти Ульяновської районної державної атестації  під керівництвом   начальника відділу  освіти Луценка В.Б. . На порядок денний було винесено ряд питань:

1.Про підсумки проведення обліку дітей та підлітків шкільного віку в 2014 році;

2. Про стан організації та методичного супроводу навчання дітей за індивідуальною формою навчання в загальноосвітніх навчальних закладах району;

3. Про роботу районного наукового товариства учнів «Ерудит»          Розглянуто ряд інших питань. Прийнято відповідні управлінські рішення.