Відбулася інструктиво-методична нарада завідувачів ДНЗ району

22 жовт. 2014
Відповідно до плану роботи відділу освіти Ульяновської райдержадміністрації 22 жовтня 2014 року на базі РМК відбулася інструктиво-методична нарада завідувачів ДНЗ району. У ході засідання розглянуто питання:

Відповідно до плану роботи відділу освіти Ульяновської  райдержадміністрації  22 жовтня  2014 року на  базі РМК відбулася  інструктиво-методична  нарада  завідувачів ДНЗ  району.  У ході засідання розглянуто питання:

-  Про заходи  щодо охорони життя  і  здоров ‘я дітей та профілактика дитячого  травматизму.

-Соціально-педагогічний патронат дітей у районі, робота  з дітьми  пільгових категорій..

-Про  дотримання  норм харчування у ДНЗ. Порядок плати за харчування.

-Про проведення  позапланового Тижня знань безпеки життєдіяльності «Захист людини у надзвичайних ситуаціях».

-Про  прийом до дошкільних  навчальних  закладів дітей, які  прибули  з  Донецької  та  Луганської областей  на  постійне  або  тимчасове  проживання  до  населених пунктів  району.