«Вклонімось, друзі, вчителю своєму»

1 жовт. 2014
Знання і вміння дарувати дітям, Нести сердечне світло доброти Найдивовижніше покликання на світі, Й найпрекраснішої долі не знайти! 01 жовтня 2014 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка відбулося свято до Дня Вчителя.

«Вклонімось, друзі, вчителю своєму»

Знання і вміння дарувати дітям,

Нести сердечне світло доброти

Найдивовижніше покликання на світі,

Й найпрекраснішої долі не знайти!

Святковий концерт підготували вихованці художньо-естетичного напрямку. В ході концерту звучали художні номери: пісні «Вчителі», «У нас сьогодні свято», «Люблячі вчителі», «Коли співають діти»; танцювальні номери: «Я живу на Україні», «Сальса», «Вальс», «Танго», «Гуцулка»,; поезія «Хвала тобі, великий педагоге!»; виконання композиції на акордеоні.

Вихованці закладу вітали педагогів ЦДЮТ м. Ульяновка з Днем працівника освіти.

Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом!