«З серцем до дітей»

30 вер. 2014
Природа дарує нам в погожі вересневі дні чарівні теплі кольори, вселяє радість та надію. В ці дні освітяни відзначають річницю з Дня народження великого педагога, великого письменника В.О. Сухомлинського.

«З серцем до дітей»

Василь Олександрович мав ту чудодійну силу, якою він заряджав юні дитячі душі своїх учнів, живив корінчики чутливої особистості, пробуджував до мистецької творчості.

В Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка з 22 по 30 вересня проведена декада творчості В.О. Сухомлинського, в рамках якої відбувся виховний захід «З серцем до дітей».

Вихованці гуртка «Світ фантазій» (керівник Шпак К.К.) підготували та представили презентацію творчості великого педагога «Серце віддаю дітям».

На гурткових заняттях учні знайомились з творами письменника, виготовляли вироби, презентували їх та організували виставку «Наша творчість, тобі, Учителю!».

В. О. Сухомлинський приходить до нас зі своїми казками, притчами, оповіданнями, щоб разом з нами відроджувати дух народу, розбудовувати незалежну Україну. Вихованці гуртків взяли участь у патріотичній акції «Україно! Я – часточка твоя», під час якої висловили свої побажання, вітання Україні.

Однією з особливостей педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського є те, що уроки, виховні заходи, заняття у навчальних закладах проводять в «зелених класах» в «Школі під відкритим небом». Керівники гуртків декоративно-прикладного та технічного напрямків провели заняття з вихованцями «Творимо в природі».