Семінар « Особливості розвитку дітей з вадами психофізичного розвитку»

13 лют. 2013
13 лютого 2013 року відбувся семінар на базі відділу освіти для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів району , що навчають дітей з порушеннями психофізичного розвитку на тему: « Особливості розвитку дітей з вадами психофізичного розвитку».

13 лютого 2013 року відбувся семінар  на  базі відділу освіти для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів району , що навчають дітей з порушеннями психофізичного розвитку  на тему: « Особливості розвитку дітей з вадами психофізичного розвитку». На семінарі  вчителі мали змогу розширити знання про пізнавальну діяльність дітей з особливими потребами , ознайомитися  з методикою вправ для  корекції пам’яті, мислення, уваги. Педагогічні працівники обмінялися  досвідом роботи з колегами , що  навчають дітей  з особливими потребами.