Проведено змагання з футболу серед вихованців ДЮСШ м.Ульяновка під гаслом „Даруймо радість дітям!”

6 черв. 2014

В рамках проведення оздоровчої кампанії 06 червня 2014 року проведено змагання з футболу серед вихованців ДЮСШ м.Ульяновка під гаслом „Даруймо радість дітям!”, в якому взяли участь 125 юних спортсменів. Дякуючи плідній праці тренерів футболісти району змогли продемонструвати якісну гру.

У фіналі зійшлися насправді кращі команди, які протягом всіх ігор турніру демонстрували цікавий футбол. Переможцем змагань визнали команду Ульяновського НВК №2, друге місце виборола команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Йосипівка, третіми стали команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Великі Трояни.