Семінар заступників директорів з навчально - виховної роботи з проблеми «Сучасні підходи до організації науково – методичної роботи, як шлях до успіху вчителя»

16 трав. 2014
16 травня 2014 року на базі Мечиславського НВК відбувся семінар заступників директорів з навчально - виховної роботи з проблеми «Сучасні підходи до організації науково – методичної роботи, як шлях до успіху вчителя» Зустріли учасників семінару виконанням гімну школи . Директор школи Губрій Т.М. розповіла про досягнення учнівського та педагогічного колективів провела оглядову екскурсію по школі.

Заступник директора Скакун Н.П. поділилася досвідом організації методичної роботи в школі, яка зумовлена сучасним стандартами, потребами розвитку освіти та рівнем професійної компетентності педагогічних працівників. Провела тренінг «Використання інтерактивних форм та методів навчання методичній роботі, як засіб підвищення професійної майстерності педагога». Присутні мали змогу відвідати творчу галерею «Це ми вміємо», де ознайомилися з поробками учнів та вчителів. Також побували на презентації та само презентації творчих праць педагогів школи.