Проведення районної спартакіади школярів

14 трав. 2014
Згідно Календарного плану проведення районної спартакіади школярів Ульяновського району на 2013/2014 навчальний рік 14 травня 2014 року в м.Ульяновка на центральному стадіоні проведено змагання з легкої атлетики серед школярів району. В даному заході взяли участь 256 учнів із 18 загальноосвітніх навчальних закладів району. За зайняті призові місця в районній спартакіаді школярів з легкої атлетки 48 юних спортсменів нагороджені грамотами відділу освіти .