Засідання районного парламенту дітей

14 трав. 2014

14 травня 2014 року проведено засідання районного парламенту дітей, в якому взяли участь 29 депутатів з ­16 загальноосвітніх навчальних закладів району. Згідно плану проведення засідання юні парламентарі обговорили питання щодо виконання рішень ІІ сесії Х скликання обласного парламенту дітей та про проведення акції «Серце до серця».

Також проведено заняття «Такі прекрасні у Дитинства очі…» , тренінг «Зазирнемо у минуле, поглянемо у майбутнє» та підготовлено Подяку -привітання випускникам районного Парламенту дітей.

За активну участь в роботі шкільного самоврядування нагороджено 6 депутатів районного парламенту дітей.