Сесія районного Парламенту дітей ЦДЮТ м. Ульяновка

16 квіт. 2014
16 квітня 2014 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка відбулася чергова сесія районного Парламенту дітей.

Сесія районного Парламенту дітей ЦДЮТ м. Ульяновка.

В роботі Парламенту взяли участь 22 делегатів із 14 загальноосвітніх  навчальних закладів району.

З представниками шкільних парламентів проведено заняття «Модель органів учнівського самоврядування навчального закладу», тренінг «Аркуш, який гуляє по колу», опрацьовано інформацію про проведення конкурсу «Активна генерація».

Представники шкільних парламентів дітей району презентували проекти присвячені 70-річчю з дня Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні, «Квітучий край», «Безсмертний голос Кобзаря».