Семінар голів шкільних методичних обєднань класних керівників

11 квіт. 2014

11 квітня 2014 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Лозувата проведений семінар голів шкільних методичних обєднань класних керівників «Роль національно-патріотичного виховання у формуванні духовно-морального світогляду школярів»». Теоретична частина семінару передбачала розгляд питання «Сучасні підходи роботи з учнівською молоддю по національно-патріотичному вихованню», а в рамках практичної частини заходу відбувся треніг «Роль особистості вчителя у формуванні творчого працездатного учнівського колективу». Також педагоги мали можливість відвідати виховний захід «Хліб — це достаток, щастя і мир, добротут всіх людей і неньки — України...» та поділитися досвідом з даної проблеми по вихованню справжнього громадянина і патріота рідної землі.