Відбувся семінар вчителів «Основ здоров’я»

2 квіт. 2014

2 квітня2014 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Ульяновської РДА відбувся семінар вчителів «Основ здоров’я» .В роботі семінару приймали участь вчителі загальноосвітніх закладів району, що викладають предмет «Основи здоров’я». Учасники семінару були ознайомлені з основними психолого-педагогічними аспектами впровадження інновацій у навчально-виховному процесі та на уроках «Основи здоров’я». Відбувся обмін досвідом роботи щодо впровадження превентивних проектів, які сприяють формуванню здорового способу життя школярів ХОУП та «Захисти себе від ВІЛ»..

Зенченко Тетяна Василівна, вчитель вищої категорії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Грушка, презентувала свої методичні доробки з питання «Ситуації успіху роботи вчителя. Шляхи їх створення». Вона навчала учасників семінару, як створювати ситуації успіху вчителя та якими шляхами йти до їх вирішення.

Пасенко Катерина Олександрівна вчитель І категорії НВК «Ульяновська гімназія-ЗШ І-ІІІ ступенів №1» презентувала урок «Основи здоров’я» в 7 класі на тему: «Запобігання вживання наркотиків підлітками», а вчитель вищої категорії, «Старший вчитель», даної школи Ковтанюк Людмила Кирилівна представила методичні посібники та відеоматеріали по впровадженню оздоровчої програми проекту ХОУП (Шкільна програма з профілактики вживання тютюну, алкоголю та наркотиків)в практику своєї роботи. Також перед учасниками семінару поділився своїм досвідом роботи вчительІ категорії ЗШ І-ІІІ ступенів с. Вільхове Дубенчук Леонід Ілліч.

Методист-психолог РМК Баланюк Катерина Леонідівна з учасниками семінару провела тренінг «Профілактика емоційного вигорання». Також було розглянуто та вирішено ряд організаційних питань.

Підведено підсумки семінару та визначенні завдання на подальшу роботу.