Проведено перший етап захисту науково-дослідницьких робіт в районному науковому товаристві учнів «Ерудит»

10 січ. 2014
10 січня 2014 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка за участю заступника голови районної державної адміністрації Л.Вербецької в рамках Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт проведено перший (районний) етап учнів - слухачів, які займаються в районному науковому товаристві учнів «Ерудит».

10 січня  2014 року   на  базі  Центру  дитячої  та юнацької  творчості  м. Ульяновка  за  участю  заступника  голови  районної  державної адміністрації  Л.Вербецької  в  рамках  Всеукраїнського  конкурсу – захисту  науково-дослідницьких робіт  проведено  перший   (районний)  етап  учнів  -  слухачів,  які  займаються   в  районному  науковому  товаристві  учнів  «Ерудит».

В  даному  заході  взяли  участь,  начальник  відділу  освіти  В. Луценко,  методисти  Кіровоградської   Малої  академії  наук  учнівської  молоді,  директори  загальноосвітніх  навчальних  закладів  району.

З  вітальним  словом  до  учасників  конкурсу,  творчо  обдарованих  дітей,  наукових  керівників  звернулася  Вербецька  Л.І.,  заступник  голови  райдержадміністрації  та  подякувала  за  належний  рівень  підготовки  та  організацію  захисту  науково-дослідницьких  робіт.

В  ході  конкурсу – захисту  8  учнів  загальноосвітніх  навчальних  закладів  району    презентували  науково-дослідницькі  роботи  в  секціях  «Літературна  творчість»,  «Українська  мова»,  «Біологія»,  «Етнологія»,  «Археологія»,  «Історичне  краєзнавство»,  «Історія».

За  рішенням  журі  рекомендовано  всі  роботи  учасників  представити  для  участі  в   обласному   етапі  конкурсу.