Cемінар-практикум учителів української мови та літератури

27 лист. 2013
27 листопада 2013 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Синьки був проведений семінар-практикум учителів української мови та літератури за проблемою «Формування національної гордості, патріотизму при викладанні української мови і літератури та в позакласній роботі».

Кожна повноцінна держава, яка прагне мати історичну перспективу зберегти свою самобутність у цьому глобалізованому світі, цілеспрямовано й системно плекає у своїх громадян патріотичні почуття, національну гідність і гордість. Надзвичайно велика роль у вихованні справжніх патріотів належить школі. Шкільне виховання справді спрямоване на те, щоб сформувати дитину свідомим українцем. Починаючи з молодого віку, дітям прищеплюється любов до рідної мови, культури, природи, малої і великої батьківщини.

27 листопада  2013 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Синьки був проведений семінар-практикум учителів української мови та літератури за проблемою «Формування національної гордості, патріотизму при викладанні української мови і літератури та в позакласній роботі».Метою проведення семінару були пошуки нових форм і методів виховання в учнів національної гордості, патріотизму, підвищення загального рівня культури майбутнього покоління, розвиток його творчого, інтелектуального потенціалу. Успіх навчання та виховання у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Синьки – Школі сприяння здоров’ю  залежить від знань і вмінь педагогів. Саме завдяки сумлінній праці адміністрації, учителів-філологів були представлені на семінарі презентація роботи ШМО вчителів гуманітарного напрямку, уроки української мови та літератури у 7 та 8 класах (вчителі: Свищ Л.М., Кучеренко Н.П.), загальношкільне свято «Нема ціни святині дорогій».

При обговоренні відкритих уроків та виховного заходу підведено підсумок про те, що національно - патріотичне виховання повинне займати провідне місце в навчально– виховному процесі. Уроки української мови та літератури – прекрасне підґрунтя для цієї роботи.