Відбувся семінар-практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів району

25 лист. 2013
22 листопада 2013 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Новоселиця відбувся семінар-практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів району з проблеми «Впровадження інноваційних технологій в навчально-виховному процесі».

22  листопада  2013 року на базі  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Новоселиця  відбувся семінар-практикум  директорів загальноосвітніх навчальних закладів району з проблеми «Впровадження інноваційних технологій в навчально-виховному процесі».

Відкрив  семінар начальник відділу  освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Луценко Володимир Борисович , який  акцентував  увагу на  актуальності теми семінару, проаналізував стан впровадження інноваційних технологій в освітньому середовищі, наголосив на ролі керівників загальноосвітніх закладів в успішному вирішенні даного питання.

Семінарське заняття продовжилось панорамою творчих уроків, які підготували вчителі школи. Заступник  директора з навчально-виховної роботи Дашевський О.Б. у своїй презентації звернув  увагу учасників семінару на застосування інноваційних методів в управлінській діяльності керівників ЗНЗ .

Педагогічний колектив школи  створив позитивну атмосферу на семінарі , а виховний захід «Ми діти твої – Україно!» показав високий  рівень розвитку творчих здібностей школярів.

За результатами роботи семінару прийнято  методичні рекомендації.