Фестиваль дитячої творчості «Країна дитячих талантів»

18 лист. 2013
18 листопада 2013 року Центром дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка та районним будинком культури «Мир» проведено районний фестиваль дитячої творчості «Країна дитячих талантів».

Мета заходу: виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді у різних видах мистецтва (хореографічному, вокальному та декоративно-прикладному), сприяння подальшому розвитку їх обдарувань.

В номінації «Хореографія» було представлено два хореографічних колективи «Джерельце», керівник Гаврилюк М.І. та «Веселка», керівник Новіцький Е.Ф. В номінації «Вокальне мистецтво» взяли участь три конкурсантки. Вокалістка гуртка «Юність» Поступальська Дар’я (керівник Гончар Г.Д.) виконання пісню «Обеліск». Вокалісти гуртка «Співучі серця» Кашльовська Оксана та Черпак Вікторія (керівник Батенко В.М.) виконали пісні «Балада про мальви» та «Rolling in the Deep».

Творчість дітей була представлена на виставці декоративно-ужиткового мистецтва вихованцями гуртків «Умілець», керівник Чирка Ю.Я., «Сувенір», керівник Дорош Т.Г., «Природа і фантазія», керівник Княгніцька Л.М., «Художня кераміка», «Чудо палітра», керівник Лагута О.В., «Світ фантазій», керівник Шпак К.К., «Рукавичка», керівник Томаченко Т.Б., відеостудія «Крок», керівник Коцюруба М.П.

Дипломом ІІ ступеня в номінації «Вокальне мистецтво» нагороджені Кашльовська Оксана та Черпак Вікторія. Дипломами ІІ ступеня в номінації «Хореографічне мистецтво» нагороджені колективи «Джерельце» та «Веселка».