«Дитячий світ добра і краси»

19 лист. 2013
«Дитячий світ добра і краси» Згідно районного плану заходів з популяризації та реалізації нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» 19 листопада 2013 року за участю голови Ульяновської районної державної адміністрації Кучера Івана Васильовича та голови Ульяновської районної ради Буя Альберта Павловича відбулася презентація роботи гуртків Центру дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка, які працюють на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Грушка.

«Дитячий світ добра і краси»

Вихованці гуртка «Світ фантазій», керівник Шпак К.К., власні творчі роботи представили на виставці «Світ дитячих захоплень».

Вихованці гуртка «Джерела», керівник Молчанська С.Ф., висвітлили роботу у презентаціях проектів «Вміє бабуся, вмію і я», «Шкільні роки наших батьків», «Кіровоградщина – квітучий край» та виставці вишивок.

Вихованці хореографічного гуртка «Перлина», керівник Ільченко Т.О., здібності до хореографічного мистецтва показали у танцювальних виступах.

Очільник району Кучер І.В. подякував гуртківцям та керівникам гуртків, побажав успіхів, творчої наснаги та подальшого всебічного розвитку творчих здібностей.