7 лист. 2012
7 листопада 2012 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Грушка був проведений семінар-практикум голів шкільних методичних об’єднань класних керівників за проблемою «Морально-правове виховання та профілактика правопорушень».

У роботі семінару взяли участь всі голови ШМО класних керівників шкіл району, які ознайомилися з досвідом роботи сільської школи, використанням класними керівниками сучасних виховних технологій.

Зустріли гостей педагогічний колектив та учні школи, які в свою чергу привітали та ознайомили з програмою семінару. Цікавою і змістовною була презентація Молчанської С.Ф. про роботу з класним колективом .

Класний керівник 5 класу Бродова Л.В. разом з учителем з основ здоров'я Зенченко Т.В. провели годину спілкування «Поведінка, звички і здоров'я. Спілкування з друзями , однокласниками» .

Кулик Л.О., класний керівник 3 класу разом із соціальним педагогом провели батьківські збори «Заохочення та покарання дітей у сім’ї».

Масу задоволень отримали гості від виховного заходу «Особистий щоденник школяра» .

Закінчився семінар-практикум обговоренням заходів та виробленням рекомендацій .