Cемінар для працівників психологічної служби «Психологічний супровід випускників під час ЗНО»

25 січ. 2013
Відповідно до плану роботи відділу освіти 25 січня 2013 року на базі Ульяновської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 проведено семінар для працівників психологічної служби загальноосвітніх навчальних закладів на тему: «Психологічний супровід випускників під час ЗНО».

Відповідно  до плану  роботи відділу освіти  25 січня 2013 року на базі Ульяновської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 проведено семінар для працівників психологічної служби загальноосвітніх навчальних закладів на тему: «Психологічний супровід випускників під час ЗНО».  У роботі семінару взяли  участь практичні психологи та соціальні педагоги, які мали змогу відвідати заняття з елементами тренінгу, яке провела практичний психолог Кучер Н.С..  В. ході заняття в учнів формували  позитивне ставлення до іспитів, навички саморегуляції в напружених ситуаціях, розвивали вміння організувати самоосвітню діяльність у пе­ріод підготовки до іспитів та особисті риси, необхідні для підготовки до ЗНО. Соціальний педагог Гасанова С.І. провела  годину спілкування та розповіла про раціональну ор­ганізацію підготовки до іспитів. Закінчився семінар  обговоренням заходів та виробленням рекомендацій .