Заходи до Міжнародного Дня захисту дітей

31 трав. 2013

31 травня 2013 року Центр дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка спільно з відділом культури, туризму та культурної спадщини та службою у справах дітей Ульяновської районної державної адміністрації провели заходи до Міжнародного Дня захисту дітей,  в  якому  взяли  участь  360  дітей.  Для  участі  у  заході  запрошені  учні  1-4-х  класів  НВК  «Ульяновська  гімназія – загальноосвітня  школа  №1»,  Ульяновської  загальноосвітньої  школи  І-ІІІ  ступенів  №2, загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів с. Новоселиця і с. Данилова Балка та вихованці  дошкільного  навчального  закладу  «Сонечко».

Згідно  програми  свята  відбувся  концерт  вихованців  ЦДЮТ  «Дитинство,  юність  і  краса»,  виставка  робіт  гуртківців  «Скарбниця дитячих  талантів»,  конкурс  малюнку  на  асфальті  «Знай та люби свій рідний край», конкурс «Караоке на майдані» та перегляд мультфільму.

Учасників  свята  вразили  роботи  вихованців  ЦДЮТ,  які  створені  власноруч  дітьми,  що  займаються  бісероплетінням,  керамікою,  природнім  матеріалом,  вишивкою,  Петриківським  розписом,  працюють  в  техніці  орігамі,  технічній  творчості  та  образотворчому  мистецтві

Здібності  до  вокального  та  хореографічного  мистецтва  вихованці  ЦДЮТ м. Ульяновка показали  в  концертній  програмі.  Вихованці  вокальних  гуртків  «Співучі  серця»  та  «Юність»  (керівники:  Батенко  В.М.,  Гончар  Г.Д.)  виконали  пісні  «Робот Броніслав»,  «Таточку, татусю»,  «Канікули»,  «Це моя земля».

Вихованці  хореографічних  гуртків  «Джерельце»,  «Веселка»  (керівники:  Гаврилюк  М.І.,  Новіцький  Е.Ф., Безкоровайна К.Л.)  підготували  танці  «Вальс»,  «Український танок», «Український гопак» та ін..

Учасники гуртка «Берегиня» (керівник – Загальська І.П.) підготували вірш про школу і дитинство.

Концерт  провели  ведучі Кравець Анастасія та Панський Владислав.

Діти  із  задоволенням  взяли  участь  у  конкурсі  малюнку  на  асфальті,  де  в  повній  мірі  проявили  свою  творчість  та  фантазію, в результаті чого отримали подарунки від Служби у справах дітей.

Після малюнку на асфальті Районний будинок культури провів для дітей «Караоке на майдані», в якому найталановитіші співаки отримали у подарунок розвивальні ігри «Ерудит».

А завершив прекрасний день перегляд цікавого мультфільму для дітей.

Учасники  свята  отримали  подарунки  та  солодощі, море позитивних емоцій і незабутніх вражень.