Проведено спільну нараду-семінар керівників пришкільних таборів

22 трав. 2013
22.05.2013 року. З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей у літній період 2013 року проведено спільну нараду-семінар керівників пришкільних таборів за участю представників районної СЕС, пожежної служби району.

22.05.2013 року.  З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей у літній період 2013 року проведено спільну нараду-семінар керівників пришкільних  таборів за участю представників  районної СЕС, пожежної служби району.

На порядок денний винесено питання:

- Про організацію літнього відпочинку дітей району у 2013 році.

- Про роботу пришкільних оздоровчих таборів.

- Про дотримання вимог санітарного законодавства під час організації літнього оздоровлення дітей.

- Правила пожежної безпеки під час роботи оздоровчих таборів.

- Організація виховного процесу в період оздоровчої кампанії.

- Організація та проведення учнівських екскурсій.

Відділом освіти райдержадмністрації розроблено та затверджено заходи з питань організації змістовного відпочинку та оздоровлення дітей; створено інформаційний банк даних  дітей та підлітків в районі; затверджено мережу пришкільних оздоровчих закладів.

У 2013 році на базі навчальних закладів працюватиме 20 пришкільних  таборів з денним перебуванням, з них 1 – профільний (військово-патріотичний) на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Синьки .

У пришкільних таборах планується оздоровити 1465 учнів, що становить 60% від загальної кількості дітей 1-10 класів.

На проведення оздоровчої кампанії з районного бюджету виділено   270,0 тис. грн.

По закінченню розгляду основного блоку запланованих питань, учасники зібрання висловили свої думки, побажання, пропозиції стосовно ефективного проведення літньої оздоровчої кампанії.