Нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

22 трав. 2013
22 травня 2013 року відбулася нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів під керівництвом В. Луценка

22 травня  2013  року  відбулася нарада керівників загальноосвітніх  та позашкільних навчальних закладів під керівництвом В. Луценка , начальника відділу освіти,  молоді та спорту   районної державної адміністрації. На порядку денному було розглянуто питання:  сучасні підходи до організації  та проведення  літнього відпочинку школярів  у 2012/2013 навчальному році ;  про організацію   роботи  з обліку дітей та підлітків шкільного віку;  про порядок завершення  2012/213 навчального року та  проведення державної підсумкової   атестації  в загальноосвітніх навчальних закладах   .   Керівники загальноосвітніх навчальних закладів отримали рекомендації  щодо вдосконалення управлінської діяльності з обговорюваних питань.