Cемінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему : «Інноваційний підхід та педагогічні стратегії розвитку творчого потенціалу учня»

19 квіт. 2013
19 квітня 2013 року на базі загально-освітньої школи І-ІІІ ступені в с.Великі Трояни відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему : «Інноваційний підхід та педагогічні стратегії розвитку творчого потенціалу учня»

19 квітня 2013 року на базі загально-освітньої  школи І-ІІІ ступені в с.Великі Трояни відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему :  «Інноваційний підхід та педагогічні стратегії розвитку творчого потенціалу учня».Після теоретичної частини заступник директора Коломієць Л.І провела відео – презентації методичної роботи школи.

Учасники семінару відвідали та проаналізували 6 відкритих уроків та виховний захід «Дерево нашого роду щедре на пісню та вроду».

Головний спеціаліст відділу освіти Охріменко О.О надала консультацію з питань завершення 2012-2013 навчального року  та проведення ДПА.