Засідання районного Парламенту дітей

17 квіт. 2013

17 квітня 2013 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка з метою формування особистого ставлення до обов’язків та прав людини відбулося чергове засідання районного Парламенту дітей, у якому взяли участь 25 делегатів, представники 15 загальноосвітніх навчальних закладів району.

В ході засідання проведено дискусію щодо прав дитини. Учасники районного Парламенту дітей взяли активну участь в рольовій грі «Декларація прав дитини», тренінгу «Ми маємо право», вправі «Моє щасливе життя».

Юні парламентарі приймали аргументовані рішення щодо балансу прав та обов’язків дітей.