Обласний міжрегіональний семінар учителів історії

11 квіт. 2013

11 квітня 2013 р.на базі Ульяновської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 відбувся обласний міжрегіональний семінар учителів історії Ульяновського,Голованівського,Вільшанського,Новоархангельського,Гайворонського районів: «Актуальні проблеми формування предметних компетентностей на уроках суспільствознавчих дисциплін»за участю завідуючої НМЛ суспільствознавчих дисциплін Кіровоградського ОІППО ім.В.Сухомлинського  Кравченко Ю.В. .Учасники семінару відвідали виставку «Історія-очима сучасника» та взяли участь у  відвідуванні,обговоренні,аналізі уроків з історії в 10 кл. «Масові політичні репресії-невідємні елементи сталінської системи управління» , в 9 кл. «Міжнародні відносини в 1871-1900-х р.р.»; презентацію та майстер-клас «Історія краю.Видатні особистості Ульяновського району»,виховний захід «Жінка в історії.Гуманітарний вимір».