Відбувся районний етап VІ Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає здоров'я»

3 квіт. 2013
Здоров’я – необхідна умова успішного розвитку кожної людини, її навчання, праці, добробуту, створення сім'ї і виховання дітей. Від ставлення людини до здоров’я багато в чому залежить його збереження і зміцнення. Навчити дітей берегти і зміцнювати своє здоров’я – одне з найважливіших завдань сучасної освіти.

Відбувся районний етап VІ Всеукраїнського конкурсу

«Молодь обирає здоров'я»

З метою пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримки талановитих дітей  в Ульяновському районі 3 квітня 2013 року проходив І етап VІ Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає здоров'я», участь у якому взяли 8 команд загальноосвітніх шкіл .

На конкурс команди представляли плакати та по три фотографії, які оригінально відображали тематику здоров’я та пропагували здоровий спосіб життя. Для участі у конкурсі команди готували літературно-музично-, спортивну міні-композицію, яка відображала здоровий спосіб життя молоді.

Тематика виступів спрямовувалася на популяризацію, пропаганду та роз’яснення серед молоді переваг здорового способу життя, формування безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я навколишніх, відображення духовних цінностей народу в поєднанні з сучасними молодіжними напрямками.

Команди демонстрували в образній формі наслідки паління, вживання наркотичних речовин, неправильного харчування, порушення фізичного режиму тощо. У своїх виступах учасники на сцені поєднували різні жанри, стилі і напрямки мистецтва, демонстрували досягнення молоді у формуванні здорового способу життя. Порушені проблеми відображалися у трагічній, гумористичній, образній, художньо-спортивній формах. Сценарії виступів були оригінальними, авторськими, відображали власний досвід у сфері формування здорового способу життя.

Перше місце та право представляти район на обласному етапі конкурсу, що відбудеться в червні 2013 року виборола команда «Весна» Вільхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце – команда «Молодь України» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Кам’яний Брід, ІІІ місце – команда «Імпульс» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Данилова Балка.   Членами журі за активну участь було відзначено виступи таких команд як: «Адреналін» Ульяновської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, «Вітамінка» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Великі Трояни, «Зірка життя» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Синьки, «Молодість» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Лозувата, «Веснянка» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Луполове.

Все-таки наша молодь обирає здоров’я!