В Благовіщенському районі проведено фестиваль учнівської творчості «АRT-СУЗІР’Я юних талантів»

25 квіт. 2018
25 квітня 2018 року відбувся районний фестиваль учнівської творчості «АRT-СУЗІР’Я юних талантів», в якому взяли участь учні із 12 закладів загальної середньої освіти району, вихованці Благовіщенського РЦДЮТ, Благовіщенської школи мистецтв, клубу спортивного бального танцю «ІндіГо». Свої творчі здібності і таланти учні представили у номінаціях «Вокальне мистецтво», «Художнє слово», «Театральне мистецтво», «Гуморески», «Хореографічне мистецтво».

25 квітня 2018 року відбувся районний фестиваль учнівської творчості  «АRT-СУЗІР’Я юних талантів», в якому взяли участь учні із 12 закладів загальної середньої освіти району, вихованці Благовіщенського РЦДЮТ, Благовіщенської школи мистецтв, клубу спортивного бального танцю «ІндіГо». Свої творчі здібності і таланти учні представили у номінаціях «Вокальне мистецтво», «Художнє слово», «Театральне мистецтво», «Гуморески», «Хореографічне мистецтво».

Учасників Фестивалю вітали заступник голови Благовіщенської районної державної адміністрації Чечельницька Т.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Благовіщенської районної державної адміністрації Луценко В.Б., які відзначили виконавчу майстерність, потяг до мистецтва, невичерпний творчий запал та ентузіазм юних артистів. Тетяна Чечельницька  у своєму вітанні  зазначила«Дуже приємно бачити, що серед підростаючого покоління так багато талантів. Наша молодь  повинна отримувати гармонійний розвиток, вчитись творити та бачити прекрасне, розвивати свої таланти. Нам є ким пишатися. Ви - наша надія, гордість та майбутнє. Ваш талант, бажання й наполегливість - це запорука усіх майбутніх досягнень і перемог. Ви - майбутнє нашої нації».

Володимир Луценко щиро подякував учасникам,  всім тим людям, які приклали максимум зусиль, аби дане свято відбулося.  Зазначив, що діти  дуже талановиті та є прикладом для наслідування. Побажав їм міцного здоров’я, злагоди, миру, ніколи не опускати рук, рухатися вперед і завжди перемагати, досягати вершин у творчому і особистому житті.

Учасники заходу продемонстрували високий професіоналізм, творчість, артистизм, високу майстерність у представлених номінаціях  та приємно вразили   глядачів.

За участь у Фестивалі всі учасники нагороджені Дипломами та нагородами.