Форум волонтерів

5 груд. 2017
05 грудня 2017 року з нагоди Міжнародного дня волонтера відбувся форум волонтерів району за участю керівництва Благовіщенської районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, освітян району, представників волонтерського центру Благовіщенської районної організації волонтерів України та волонтерських загонів закладів загальної середньої освіти району

05 грудня 2017 року з нагоди Міжнародного дня волонтера відбувся форум волонтерів району за участю керівництва Благовіщенської районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, освітян району, представників волонтерського центру Благовіщенської районної організації волонтерів України та  волонтерських загонів закладів загальної середньої освіти району.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова Благовіщенської районної державної адміністрації Зосим В’ячеслав Григорович, який висловив слова вдячності всім волонтерам району за невичерпну жагу приносити користь суспільству та наголосив, що волонтерство є надзвичайно важливою складовою громадянського суспільства, волонтери та громадські активісти району стали справжніми ангелами-охоронцями для бойових громадян, людей похилого віку та осіб, які потребують допомоги. Волонтерство у шкільному середовищі – один з напрямків діяльності цього руху. Учнівська молодь активно включається в доброчинну діяльність.    Представники волонтерських загонів Вільхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Л.В. Куценка, Благовіщенського НВК №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Дивоцвіт», Данилово-Балківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» презентували про змістовно проведену волонтерську роботу та доброчинну діяльність.

Голова волонтерського центру Ільченко В’ячеслав Григорович інформував про роботу волонтерського центру, який діє при районній раді ветеранів та зазначив, що волонтерський рух розвивається та здійснюється за напрямами: пенсіонер-пенсіонеру; пенсіонер – дітям, молоді; діти, молодь – пенсіонеру та ветеранські аптеки. Голова волонтерського центру відмітив, що районна рада ветеранів виконує своє головне призначення – захищає конституційні права ветеранів війни і праці.

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації та районної ради за активну громадську позицію, сприяння розвитку волонтерському руху в районі та з нагоди Дня волонтера нагороджено Почесними грамотами Благовіщенської районної державної адміністрації та районної ради і перехідним Кубком волонтерські загони Вільхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Л.В. Куценка, Благовіщенського НВК №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Дивоцвіт» та Данилово-Балківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Грамотами Благовіщенської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено голову первинного ветеранського осередку села Лозувате Благовіщенського району Кіровоградської області Козішкурт Зіну Гаврилівну та голову первинного ветеранського осередку села Великі Трояни Благовіщенського району Кіровоградської області Малюту Валентину Іванівну.

Подякою Благовіщенської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено Бондар Галину Дмитрівну, волонтера, матір загиблого учасника бойових дій.

Музичні вітання для учасників заходу лунали у виконанні вихованців вокальних гуртків «Юність» (керівник Гончар Г.Д.) та «Співучі серця» (керівник Батенко В.М.) Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради.