Районне свято до Дня працівників освіти

29 вер. 2017
29 вересня в районному будинку культури відбулося районне свято до Дня працівників освіти. На святі були присутні педагоги, працівники загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, ветерани педагогічної праці, які знаходяться на заслуженому відпочинку – всі ті, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань.

На урочистості завітали голова Благовіщенської  районної державної адміністрації Вячеслав Григорович Зосим, який звернувся до працівників освіти району з теплими словами привітання та щирими побажаннями.  Він  подякував учителям за мудрість та виваженість, за терпіння і толерантність, за любов до дітей та вірність обраному фаху, за те, що попри всі труднощі, вони інвестують свої знання, натхнення у найцінніше – у  дітей. Вячеслав Григорович  вручив педагогам району спільні грамоти та грошові винагороди Благовіщенської районної державної адміністрації та Благовіщенської районної ради.

З вітальним словом до  представників трудових колективів  звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту  Благовіщенської районної державної адміністрації  Володимир Борисович Луценко та побажав успіхів у благородній праці, нових творчих звершень, невичерпної енергії, батьківської шани та поваги, а ще добра, здоровя  та всіляких гараздів. За високий професіоналізм,  плідну педагогічну діяльність та вагомий внесок у розвиток освітньої галузі педагогів району було нагороджено грамотами  відділу освіти молоді та спорту  Благовіщенської районної державної адміністрації .

Бурхливими оплесками  вітали на святі найдорожчих гостей – ветеранів педагогічної ниви, які впродовж багатьох років свій розум, душу та здоров’я віддавали дітям та ділилися з ними своїм досвідом. Святкову атмосферу створювали педагоги та вихованці Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості, даруючи свою творчість,  щирі посмішки та гарний настрій.